Ciekawostki Psy Trening i sport Urlop z psem Wyposażenie

Ciekawe gadżety dla psa

500_500_productGfx_fe6da464f8639403e7363337fd027be3Wielu posiadaczy psów traktuje swoich pupili jak swoich przyjaciół lub członków rodziny. Rozpieszczamy nasze pieski, kupujemy im rożne przysmaki, kolorowe zabawki, śliczne miski, wygodne legowiska, aby nasze czworonogi były szczęśliwe. Na rynku mamy do dyspozycji mnóstwo drobiazgów o których nawet nie mamy pojęcia.

Pies na rowerze

Sporo posiadaczy psów na co dzień porusza się do pracy lub w wolnym czasie rowerem. Kłopoty zaczynają się w momencie kiedy chcemy zabrać na wypad naszego czworonoga. W takiej sytuacji warto zakupić specjalny koszyk przystosowany do przewożenia psa na rowerze.

Na rynku mamy do dyspozycji modele, które możemy przymocować przed kierownicą lub na bagażniku jeśli posiadamy go przy rowerze. Inną możliwością na przewóz psa są małe wózeczki, które możemy dopiąć do jednośladu. To rozwiązanie jest idealne dla osób, które mają problemy z utrzymaniem równowagi podczas jazdy przez wiercącego się pupila.

Przenośna woda

Podczas długich spacerów z psem ważne jest abyśmy zapewnili pieskowi wodę do picia. Szczególnie musimy zwrócić na to uwagę podczas letnich, gorących dni. W takich okolicznościach użyteczny może okazać się przenośny bidon dla psa. Przypomina butelkę natomiast po rozłożeniu znajdziemy w niej małą miseczkę, z której pies może się napić. Butelka jest bardzo poręczna i nie zabiera dużo miejsca. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż zabieranie ze sobą butli z wodą i zwykłej miski dla psa. Gadżet sprawdzi się również podczas podróży autem.

Bezpieczeństwo Psa

Zależy nam na bezpieczeństwie naszych pupili i nie dopuszczamy myśli aby mogło coś stać się z naszym psem. Może zdażyć się przypadek, że zgubimy psa albo nam ucieknie, więc dobrym rozwiązaniem jest identyfikator, który możemy przyczepić do obroży. Beż żadnych problemów znajdziemy miejsce, gdzie będziemy mogli wygrawerować imię psa, nasz adres czy też numer telefonu. Osoba która znajdzie naszego zagubionego psa bez problemu będzie mogła się z nami skontaktować. Najlepszym rozwiązaniem jest również obroża z lokalizatorem GPS. Dzięki temu urządzeniu bez problemu znajdziemy miejsce, gdzie przebywa nasz pies.

Czysta kuweta

Osoby, które miały w swoim domu czy mieszkaniu szczeniaka, wiedzą jak dużym wyzwaniem jest nauczenie małego czworonoga do czystości. Psy potrzebują kilku tygodni, by w pełni mogły panować nad swoimi potrzebami. Jest to szczególnie męczące, kiedy mamy do dyspozycji małe mieszkanie. Jeszcze większym problem robi się, kiedy nie mamy czasu podczas całego dnia żeby wychodzić z psem parę razy na spacer. Na szczęście wymyślono specjalne kuwety, które nie wchłaniają zapachów i pozwalają pieskowi załatwić potrzebę nawet w momencie, kiedy nie masz nas w domu. Kuwety są eleganckie i bardzo łatwe w sprzątaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *